Комбиниран фрижидер Favorit RF 263

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Favorit
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:8606107521923
12.499,00 ден

Димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm
Бруто/нето волумен: 216/213 L
Ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/42 L
Енергетска класа: А+
Гас: R600
Боја: бела/сребрена
Изменливи врати
Регулирачки ногарки
Прилагодувачки стаклени полици
Потрошувачка на ел. енергија: 212 kWh / год
Ниво на бучност: 41 dB

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: