Машина за перење Favorit W–9142 BLDC

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Favorit
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:11878
22.990,00 ден

МАКСИМУМ ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1400
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 9 KG
ИНОКСЕН БАРАБАН 61 Л
ИНВЕРТЕР МОТОР (10Г ГАРАНЦИЈА ) √
ДИГИТАЛЕН ЛЦД (TOUCH) ЕКРAН НА ДОПИР √
ОДЛОЖЕН СТАРТ √
ПРОГРАМИ 15
ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР √
ПРОГРАМ ЗА ПЕРЕЊЕ ЈОРГАНИ И ЌЕБИЊА (DUVET) √
КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ВОДАТА √
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++
ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА √
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ √
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА √
СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС √
СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА √
ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ √
ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК √
АНТИАЛЕРГИСКИ ПРОГРАМ √
ОСЕТЛИВО / РАЧНО ПЕРЕЊЕ √
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 168KWH/ANNUM
ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.) 12100 L/ANNUM
НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 50 DB
НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 75 DB
БРЗА ПРОГРАМА 15 МИН. НА 30°
РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ √
СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ √
КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ √
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,5 / 60,5 / 60,4 CM

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: