Машина за перење Gorenje WHP82ES

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Gorenje
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:20001336
21.990,00 ден

Енергетска класа: A+++
Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm
Капацитет за перење: 8 kg
Волумен на барабанот: 57 l
Центрифуга: Регулирање на бројот на вртење на центрифугата
Ладно перење: 15°C
15 програми
Специјални програми: Програма против алергии (AllergyCare) / Детска облека / Совршено црно (PerfectBlack) / DownWear
Можност за перење без центрифуга
SteamTech генератор на пареа
Програма за самочистење (SterilTub)
Автоматско препознавање на тежината на алиштата (TotalWeightControl)
Сензори: Сензор за ниво на вода
Заклучување – заштита за деца (CDP)
Контрола на стабилност (SCS)
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 85 × 60 cm

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: