Машина за перење Gorenje WNEI74AS

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Gorenje
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:3838782582486
27.490,00 ден

Енергетска класа: A+++
Инвертер мотор (PowerDrive)
WaveActive барабан
Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm
Капацитет за перење: 7 kg
Волумен на барабанот: 54 l
Основни програми: Памук, Микс синтетика, Волна/Рачно перење,
Програма за дополнителна хигиена
Специјални програми: Детска облека / Кошули / PowerWash 59′ /
Брзо 20′ минути / Програма за производи полнети со пердуви
(Pillow) / Програма за миленици / Програма за секојдневно перење
Едноставно пеглање
Регулирање на температурата
Quick програма
Кратење на програмата на две нивоа
Режими на перење: NormalCare, TimeCare
Режими на перење
Функција пареа
SteamTech третман со пареа
Звучен сигнал
Програма за самочистење (SterilTub)
StableTech страници за дополнителна стабилност
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 54,5 cm

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: