Машина за перење Gorenje WNEI94BS

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Gorenje
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:739368
25.990,00 ден

Енергетска класа: A+++
Mотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
Функција пареа: Да
Дисплеј: ЛЕД дисплеј
Капацитет за перење: 9 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Волумен на барабанот: 64 l
Копче за почеток: Старт/Пауза
Ниво на бучност при перење dB(A)54
Ниво на бучност при центрифугирање dB(A)75
Режими на перење: NormalCare, TimeCare
Интезивен режим, Ноќен режим
Заштита од прелевање: Да
Заклучување – заштита за деца
Приклучна моќ: 220-240 V
Приклучна моќ: 1900 W
Програма за миленици
Тежина: 75.7 kg
Димензии (ШхВхД): 60x85x61 cm

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: