Шпорет на дрва Alfa Plam 70 Favorit (лев/десен)

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Alfa Plam
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:8606009930175
25.990,00 ден

Капацитет 7 kw
Димензии на рерна во мм в*ш*д 260*330*440
Пречник на димен отвор 120мм
Волумен на загревање 90-120м3
Површина на загревање до 45м2
Тежина 127,5кг
Димензии:
висина 850мм
ширина 700мм
длабочина 600мм

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: